ÜRÜNLERİMİZ

Şeker Hamuru ;

Butik pastacılığın temel taşları arasında yer alan şeker hamurumuz artık sizlerin kullanımı içinde satışa çıkmıştır. Tamamen sağlığı uygun renklendiricilerle renklendirilmiş, pasta kurabiye, cup cakelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, modelleme ve kaplamaya uygun parlak ve canlı görünüşü ile ürünlerinizi göstermenize yardımcı olacaktır. Siparişleriniz için lütfen 0532 275 95 75 nolu telefondan arayınız. Ürünlerimiz kiloluk ambalajlarıyla sunulmaktadır.

Şeker Hamuru Beyaz 1 kğ : 15 tl
Şeker Hamuru Renkli 1 kğ : 20 tl
Şeker Özel renk hazırlama 1 kğ : 20 tlPudra Şekeri ;

Pastacılığın her aşamasında kullanılan çift olarak çekilmiş, içerisinde nişasta yada herhangi bir katkı olmayan her tür tarifinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Siparişleriniz için lütfen 0532 275 95 75 nolu telefondan arayınız. Ürünlerimiz kiloluk ambalajlarıyla sunulmaktadır.


Katkısız Çift Çekim PudraŞekeri 1 Kg : 10 tlGlikoz ;

Pastacılığın her aşamasında kullanabileceğiniz kiloluk ambalajlarla satışa sunulmuştur.Siparişleriniz için lütfen 0532 275 95 75 nolu telefondan arayınız. Ürünlerimiz kiloluk ambalajlarıyla sunulmaktadır.Glikoz 1 kg : 10 tl


Macaron İçin Hazır Karışım ;

Macaron yapımında kullanabileceğiniz, 1/1 oranında hazırlanmış pudra şekeri ve badem karışımıdır. Macaron için en güzel lezzetleri alacağınız seçilmiş bademler tarafımızdan öğütülerek özel çift çekim pudra şekeri ile karıştırılmıştır ve 3 kez elenmiştir. Sade, Kakaolu ve Antep fıstıklı olmak üzere 3 çeşit elimizde mevcuttur. Diğer kuru meyve ile yapılmasını istediğiniz karışımlar içinde iletişim kurabilirsiniz. Size süpriz yaratmayacak hazır karışımlarımızla enfes macaronları yapmak size kalmıştır...Siparişleriniz için lütfen 0532 275 95 75 nolu telefondan arayınız. Ürünlerimiz kiloluk ambalajlarıyla sunulmaktadır.


Hazır Macaron Karışımı 1 kg : 40 tl%50 Pudra %40 Badem % Antep fıstığı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder